KONST / Litografier / Färglitografi 13693523
nr 1369 3523
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 250/290, Stockholmsmotiv. Motivet: 54x63cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:14:45
21/12 18:09:45
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist